Lajme

Asllan Bajrami e kishte parë si fëmijë në luftë mendonte se ishte vrarë. Ai paraqitet i gjallë pas 22 vitesh – Ja si reagon kur e sheh!

Ne emisionin Kojshia Show, sonte ishin të ftuar prezantuesja e njohur e lajmeve, gazetarja Besa Çeku dhe gazetari i njohur Asllan Bajrami.

Gazetari shquar Asllan Bajrami është befasuar dhe emocionuar shumë kur në skenë i paraqitet i gjalle fëmija që e kishte parë gjatë luftës, për të cilin kishe menduar se ka vdekur.

Ndiqeni këtë moment emocionues nga minuta e 20:00 e emisionit.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?