Lajme

Ashtu siç edhe dihet se ndodh në Skenderaj: Pritje madhështore për PDK’në

Kandidatja për deputet e PDK-së, Ariana Musliu Shoshi, përmes një postimi në profilin e saj në facebook, ka publikuar pamje madhështore nga pritja PDK’së në Skenderaj, raporton Korrespodenti.

“Madhështore pritja në Skënderaj. Për UÇK-në dhe për PDK-në. Për Hashim Thacin dhe Kadri Veselin. Për historinë e lavdishme të Kosovës dhe për ruajtjen e saj. Kundër ndryshimit të saj. Për rimëkëmbje politike dhe ekonomike”, ka shkruar ajo në facebook.

Postimi i plotë i Ariana Musliu Shoshit:

Madhështore pritja në Skënderaj. Për UÇK-në dhe për PDK-në. Për Hashim Thacin dhe Kadri Veselin. Për historinë e lavdishme të Kosovës dhe për ruajtjen e saj. Kundër ndryshimit të saj. Për rimëkëmbje politike dhe ekonomike.
#PDK134 #Rimëkëmbje
#HoxhajKryeminister1
#arianamusliushoshi15

Kujtojmë se Ariana Musliu Shoshi në këto zgjedhje kandidon me numrin 15 në listën e Partisë Demokratike të Kosovës. /Korrespodenti

LEXO EDHE:  E rëndë: 30-vjeçarja në Ferizaj që tenton t’i japë fund jetës, i dërgon bashkëshortit fotografi të litarit