Lajme

Arsimtari i Hashim Thaçit tregon si i mbeti nofka “Gjarperi” Thaçit!

Në emisionin Kojshia Show përveç familjes së ish-Presidentit Hashim Thaci dhe mikut të tij të ngushtë, Rame Buja, kushëririt të ish-Presidentit Thaçi, Milazim Thaçi, si dhe arsimtari i Thacit, Zymber Hasani.

Hasani, në këtë emision zbuloi shumë gjëra për ish-presidentin Hashim Thaçi, derisa ky i fundit ishte nxënës, shkruan Korrespodenti.

Ai, për herë të parë zbuloi edhe se si i mbeti në shkollë nofka “Gjarpëri” ish-presidentit Hashim Thacit!

Ndiqeni minutën e 31:00 të emisionit për ta kuptuar. /Korrespodenti