Lajme

Arjola Demiri sjellë foto me prindërit

Aktorja shqiptare Arjola Demiri është mjaft e angazhuar sa i përket profesionit.

Të gjithë e njohin me rolin e ‘Xhbanes’ tek seriali vendor ‘O sa mirë”.

Ajo është mjaft aktive në instagram, ku shpesh sjellë imazhe të ndryshme nga përditshmëria, qoftë vetëm apo me shoqëri.

Së fundmi, ka sjellë një imazh të prindërve duke na prezantuar me “Prindin Ba” dhe “ Prindin Ma” siç thotë aktorja.

Theksojmë se Ariola është nënë e tre fëmijëve, dy vajzave dhe një djali.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?