Lajme

Ardianit nga Istogu i sëmurët edhe vajza, lut gjithë qytetarët për ndihmë

Ardian Maraj nga Istogu e ka ka kaluar me sukses edhe operacionin e tretë.Ardiani ka thënë që operacioni ka qenë shumë i vështirë si për të po ashtu edhe për mjeket, shkruan AlbnaienShow.

Ai ka dërguar një mesazh tek portali ynë dhe ka kërkuar ndihmë nga gjithë shqiptarët, pasi sipas tij edhe vajza e tij e ka të njëjtin problem, por që nuk po mundet ta dërgoi në Turqi.

Ky është mesazhi i tij, pa ndërhyrje:

Sot po Lirohem nga Spitali Regjeonal i Pejës me Terapi te vazhdushme per Zemer dhe me terapin E Spitalit #Medicana TURQI per Në Shtepi ne gjendje me te Mire Shendesore Per tu Bëre Gati per Kontrollen në TURQI te cilen me Date 3 Mars Duhet te UdhtojFalenderoj te gjith Ata qe Po kontribojnë per Kontrollat deri ne Heqjen e Shufres Metalike e Cila ështe Ekstra per tu Paguar siq e dini edhe ju dhe kontrollen e Vajzës pershkak Se te Njejtin Problem ka edhe Ajo Siq e dini edhe ju por ne Kete Kintroll Smundem ta marre Me Veti Ne TURQI Per shkak skam Mjete Financiare vetem i kam shpresat tek ju siq me kenu Premtuar dhe me keni Ndihmuar deri Ktu ku Jam Ju Lutem Mos u Ndalni I Falenderoj te Gjith Njerzit e Vullnetit te Mire Pa Ju Jam Askushi

NR.+38344407425 Ose per mes Xhirllogaris Te Cilat jan te Shperndara Ose Wester Union Arbenita Shaqiri.Lini një Përgjigje