Lajme

Alketa në një rrëfim Prizreni për Blendi Fevziun

Gjatë ditës së sotme gazetarja, prezantuesja e njohur e shkrimtarja Alketa Gashi Fazliu ka realizuar një intervistë për emisionin Opinion me Blendi Fevziun!

Ky dokumentar që është pjesë e ciklit të dokumentarëve për qytetet më të veçanta mbarëshqiptare që Blendi Fevziu ka realizuar këtë sezon përfshinë të gjitha karakteristikat e Prizrenit sikurse asnjëherë më parë!

Alketa dhe Blendi vizituan kalanë, monumentet historike, kulturore, fetare si dhe bizneset e këtij qyteti nga ku edhe shpejt do të sjellin për shikuesit emisionin se pse duhet që Prizreni të jetë destinacion i përhershëm për turistët!


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?