Lajme

Albin Kurti: S’shkoj aty se ta vjedhin kuletën

Kandidati për kryeministër nga Lëvizja Vetëvendosje, Albin Kurti, është parë në tribunat e stadiumit “Fadil Vokrri” kur po zhvillohej ndeshja Kosovë – Mali i Zi.

Për ta parë këtë ndeshje ai nuk ka shkuar tek tribuna e VIP-ave dhe për këtë veprim ai e ka treguar arsyen.

I pyetur nga një tifoz se përse nuk ka shkuar ta shoh lojën nga tribuna e VIP-ave, Kurti është përgjigjur “se kam dëgjuar se atje mund të ta vjedhin kuletën”.

Kurti: Nuk shkova tek VIP-at se atje mund ta vjedhin kuletën

Gepostet von Klan Kosova am Montag, 21. Oktober 2019