Lajme

Aksion i Policisë në Prishtinë, arrestohen tre persona në mes të rrugës në Prishtinë

Arrestohen tre persona në mes të rrugës, në Prishtinë.

Tre persona para pak minutash janë arrestuar nga Njësia Speciale në mes të rrugës, në Prishtinës.

Ngjarja ka ndodhur saktësisht te Grandi

IndeksOnline mëson se Njësia Speciale ka arrestuar tre meshkuj dhe një femër të mbuluar.

Personat e arrestuar kanë qenë në makinën me tagat 02.


LEXO EDHE:  Dy orë takim, Lajçak dhe Escobar nuk arrijnë dakordim me Kurtin për zgjedhjet në veri