Lajme

Aksion i madh i policisë në Mitrovicë – Çka po kërkohet?

Në fshatin Gushavc të Mitrovicës, Krimet Ekonomike kanë realizuar një aksion në kërkim të disa aparaturave për prodhim të bitcoinave, mëson Gazeta Sinjali.

Burimet e Sinjalit thonë se banorët e fshatit janë organizuar dhe kanë kundërshtuar këtë aksion.

Lajmi është konfirmuar edhe nga burime brenda Policisë në Mitrovicë për Sinjalin.

Sinjali do t’ju mbajë të informuar për detaje shtesë.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?