Lajme

Aksident trafiku në Suharekë, ka të lënduar

Një person ka marrë lëndime trupore si pasojë e një aksdienti trafiku sot në rrugën Suharekë-Shtime.

Siç konfirmon policia për Gazetën Express, personi i lënduar është dërguar për trajtim mjekësor, ndërsa në aksident është përfshirë një kamion dhe një automjet pickup.

Policia është duke u marrë me rastin.

Akoma nuk dihen shkaqet e aksdientit.