Lajme

Aksident tek rrethi i Fushë Kosovës

Një aksident trafiku ka ndodhur në hyrje të Prishtinës, më saktësisht tek rrethi i Fushë Kosovës.

Në aksident janë përfshirë një kamionetë dhe një veturë. Tashmë në vendin e ngjarjes ka arritur ambulanta dhe njësitet e Policisë së Kosovës.

Më poshtë fotografi nga vendi ku ndodhi aksidenti.