Lajme

Aksident në Fushë Kosovë: Vozitësi e lë pa ndjenja qytetaren dhe ikë nga vendi i ngjarjes

Në mëngjesin e sotëm në Fushë Kosovë ka ndodhur një aksident.

Një veturë ka goditur një person të cilin e ka lënë pa ndjenja. Ndërkohë ngasësi ka ikur nga vendi i ngjarjes.

Nga vendi i ngjarjes thuhet se qytetarët i kanë ofruar ndihmë viktimës derisa ka arritur policia.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?