Lajme

Aksident me vdekje në këtë qytet

Një aksident me vdekje ka ndodhur paraditen e kësaj të shtune në Vaun e Dejës.

Burime për abcnews.al bëjnë me dijes e një automjet ka përplasur një motor ku si pasojë ka humbur jetën drejtuesi i motorit.

Ngjarja ka ndodhur në Vau i Dejës-Bushat, pranë fshatit Stajka.

Ndërkohë deri më tani nuk ka asnjë informacion në lidhje me identitetin dhe moshën e viktimës.

Policia po punon për zbardhjen e plotë të aksidentit


SHIKO EDHE: 10 teknologjitë e lashta për të cilat shkenca ende nuk ka përgjigje