Lajme

Aksident i rëndë trafiku, një person dërgohet me urgjencë në spital

Tre makina janë përplasur në aksin Elbasan-Librazhd mbrëmjen e sotme. Nga aksidenti u plagos një person, që u dërgua me urgjencë drejt spitalit të Elbasanit, fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Shkak i aksidentit dyshohet shpejtësia dhe humbja e kontrollit të njërit prej mjeteve.

Policia e cila mbërritur në vendin e ngjarjes ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve të këtij aksidenti. /Shekulli


SHIKO EDHE: 10 teknologjitë e lashta për të cilat shkenca ende nuk ka përgjigje