Lajme

Aksident i rëndë trafiku mes autobusi dhe një kamioni – PAMJE

Një aksident trafiku ka ndodhur rreth orës 10:00 në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë.

Autobusi është ndeshur me një kamion, i cili ishte i ngarkuar me mallra.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?