Lajme

Aksident i rëndë në Viti

Një aksident trafiku mes një motoçiklete dhe një veture ka ndodhur pak minuta më parë në fshatin Pozhoran të Komunës së Vitisë.

Sipas dëshmitarëve në vendin e ngjarjes, një person nga ky aksident është në gjendje të rëndë, përcjell Insajderi.org

Një video që është dërguar në redaksinë e Gazetës Insajderi, shihet se në vendin ku është shkaktuar aksidenti është krijuar kolonë. /Insajderi.org


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?