E martë, 26 Maj, 2020
Lajme

Aksident i rëndë në rrugën Gjilan-Prishtinë

Një aksident trafiku ka ndodhur para disa çastesh në rrugën Gjilan-Prishtinë.Dëshmitarët kanë dërguar pamje nga aksidenti, ku shihet vetura e rrotulluar në rrugë.

Nuk dihet nëse ka të lënduar apo për pasoja tjera në trafik.

Siç shihet në këtë imazh, vetura e rrotulluar ka bllokuar njërin kah të rrugës.LEXO EDHE:
Të mbyllur në shtëpi, por shqiptarët nuk heqin dorë nga “vesi” dhe thyejnë rekordin