Lajme

Aksident i rëndë në rrugën Gjilan – Prishtinë

Numri i aksidenteve në vendin tonë vazhdon të jetë shqetësues.

Si pasojë e pakujdesisë, dy vetura janë përplasur pasditen e sotmë në rrugën Gjilan – Prishtinë, transmeton Indeksonline.

Veç dëmeve materiale, fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar.

Indeksonline sjellë pamje nga vendi i ngjarjes, derisa policia po merret dhe po heton rastin.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?