Lajme

Aksident i rëndë në autostradën Tiranë-Durrës, ka të vdekur

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur këtë mëngjes në autostradën Tiranë-Durrës.

Sipas Policisë, mjeti me drejtuesin me inicialet Xh.S. ka aksidentuar mjetin me drejtues, shtetasin E.M., i cili ka ndërruar jetë për shkak të plagëve të marra.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në Polici, ndërsa grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e plotë të shkaqeve të këtij aksidenti.

Njoftimi i Policisë:

Tiranë – informacion paraprak

Më datën 03.09.2020, rreth orës 06:05, në autostradën Tiranë-Durrës, mjeti me drejtuesin me iniciale Xh.S. ka aksidentuar mjetin me drejtues, shtetasin E.M., i cili si pasojë e plagëve të marra ka vdekur.

Drejtuesi i mjetit u shoqërua në Komisariatin e Policisë Nr. 6 për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?