Lajme

Agim Doçi zbulon këtë gjë për Jakup Krasniqin

Agim Doçi, poeti i njohur nga Shqipëria zbuloi se kishte qenë veteran i UÇK-së dhe kishte qenë mik me disa nga themeluesit e UCK-së, një ndër ta edhe Jakup Krasniqin.

Ai, në emisionin Kojshia Show zbuloi diçka interesante për ish-zëdhënësin e UÇK-së, Jakup Krasniqi.

Për më shumë, ndiqeni minutën e 15.20 te emisionit.


SHIKO EDHE: 10 teknologjitë e lashta për të cilat shkenca ende nuk ka përgjigje