Lajme

A po i bashkohet Milaim Zeka grupit parlamentar të AAK-së?

Deputeti i Nismës Socialdemokrate, Milaim Zeka i ka “ngrohur” raportet e tij me AAK-në.

Madje sipas disa burimeve, Zeka ka gjasa që të jetë pjesë e grupit parlamentar të AAK-së.

Se Zeka po respektohet dhe po e respekton partinë e Haradinajt, tregojnë edhe këto foto të para pak minutave.

Zeka shihet i buzëqeshur dhe dorështrënguar me Daut Haradinajn. Se a do jetë ky dorështrëngim marrëveshje, apo vetëm miqësor, mbetet të shihet!/Indeksonline/


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?