Lajme

A paralajmëron pandemia fundin e botës? – Ja çfar thonë Hoxha dhe Prifti!

Këtë të diele mysafirë në emisionin Kojshia Show ishin Hoxhë Drilon Gashi dhe Prifti Don Lush Gjergji, shkruan InfoKosova.

Në minutën 20:20 shikojeni emisionin për ta kuptuar se kur do të ndodhë fundi i botës sipas Hoxhës dhe Priftit!

Shiko Videon: