Lajme

A mund ta gjeni se çfarë nuk shkon në foton e Biden dhe Harris që po komentohet nga të gjithë ?

Ish-kandidatja për presidente të SHBA, Hillary Clinton ka postuar një foto në rrjetet sociale të presidentit të zgjedhur, Joe Biden dhe zëvendëspresidentes Kamala Harris.

Fotoja më lart është bërë nga brenda në makine, ndërsa Biden dhe Harris shfaqen duke qeshur.

“Mirëmëngjesi”, shkruan Hillary Clinton krah fotos.

Por ajo që bie në sy është se të dy ata nuk mbajnë maska dhe as distancë fizike.

Ndoshta fitorja i ka bërë ‘të harrojnë’.


SHIKO EDHE: Si do të duket jeta pas COVID-19?