Lajme

2 të vdekur dhe 615 raste të reja me Covid në Kosovë

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë shënuar dy vdekje si pasojë e virusit Covid-19. Gjithashtu njoftohet për 615 raste të reja, raporton Gazeta Express.

Gjithashtu bëhet e ditur për 285 qytetarë të shëruar, teksa kemi 5.687 raste aktive.

Më poshtë lexoni raportin e fundit të detajuar: