Lajme

19-vjeçarja gjendet e vdekur dhe e mbështjellë në plastikë

Një 19-vjeçare e pastrehë është gjetur e vdekur dhe e mbështjellë me plastikë, të shtunën, brenda një depoje të braktisur në Manhatan.

Ajo është gjetur në mëngjes, thotë policia, shkruan NY Daily News.

Policia ka thënë se nuk kishte shenja të dhunës në trupin e viktimës, ndërsa është caktuar edhe një kohë për t’ia bërë autopsinë për të përcaktuar se si ka vdekur vajza.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?