Lajme

16 raste të reja me Covid-19 brenda 24 orëve

Ministria e Shëndetësisë njofton për 16 raste të reja me Covid-19 brenda 24 orëve dhe 27 qytetarë të shëruar.

Gjatë 24 orëve të fundit, nuk është shënuar asnjë rast i vdekjes.

Në total numri i rasteve aktive është 328.

Njoftimi i plotë i MSH-së:

LEXO EDHE:  Kurti flet për mundësi lufte: Të mos paragjykojmë i bëjmë ballë apo jo Serbisë, por t’i besojmë vetes