Interesante

Ujëvara e pabesueshme në Zvicër që ka mahnitur botën

Zvicra është një vend i mrekullueshëm i mbushur me plot bukuri natyrore – si rrugë, male, kodra, liqene, lumenj e fusha.

Alpet zvicerane janë një atraksion që tërheqin miliona turistë – dhe qytetet moderne garantojnë rehati dhe relaks.

Një ujëvarë që ndodhet në Schaffhausen, është padyshim ujëvara më e pabesueshme që keni parë, transmeton Gazeta Express.

Vendi për ta vrojtuar ujëvarën dhe bukurinë e saj ndodhet pikërisht mbi të, mbi fuqinë e pabesueshëm të ujit.

Rheinfall, Schaffhausen, Switzerland

Tag someone you'd take with you to Rhine Falls in Switzerland. Video by Senna Relax | IG: @sennarelax

Gepostet von Earthables am Mittwoch, 5. September 2018


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?