Interesante

“Parkim vertikal”: Kjo fotografi është e vërtetë, por si përfundoi vetura në këtë mënyrë?

Një aksident i pabesueshëm trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në periferi të Beogradit, ku një makinë doli nga rruga dhe përfundoi e “ngjitur” në murin e një shtëpie.

Sipas mediave serbe, shoferi, i cili ishte gjithashtu i vetmi pasagjer, u plagos lehtë dhe u dhe mori trajtim mjekësor.

Fotoja menjëherë u bë virale në rrjetet sociale, derisa të gjithë po pyesin se si përfundoi vetura në këtë mënyrë.

Disa e kanë përshkruar si parkim vertikal.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?