Interesante

Një perëndim fenomenal në Prishtinë

Pamje të mrekullueshme perëndimi janë kapur sonte nga fotografi në Prishtinë.

Mendim Rugova ka publikuar fotografi ku shihen disa pjesë të kryeqytetit.

“Një perëndim fenomenal, me re të shtresave të larta ciruse”, shkroi ai.

Ndërkohë sipas Prishtina Weather do të kemi fundjavë me kthjellime. Të dielën pritet që mëngjesi të jetë me ngrica dhe mjegull.

Javën e ardhshme priten reshje shiu.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?