Interesante

“Largohuni budallenj, do çoj djalin tim në shkollë!”, me ‘Range Rover’ të zi, nëna ‘çmendet’ dhe futet mes turmës

Pamjet më të pazakonta ndonjëherë shihen gjatë protestës në Britaninë e Madhe kur një nënë e acaruar futet me Range Roverin e saj në mes të turmës për të dërguar djalin saj 11-vjeç në shkollë.

Incidenti ndodhi ndërsa më shumë se 40 demonstrues dolën në rrugë, dhe pamjet u filmuan nga një person tjetër në protestë, ku shihet se gruaja e ndaloi makinën mu te shpina e dy protestuesve të cilët fatmirësisht shpëtuan pa lëndime dhe mbetën të shokuar nga veprimi i saj.

Protesta po organizohej për furnizimin e marketeve në qytete të ndryshme dhe problemet e krijuara nga rritja e cmimeve.

Gruaja dëgjohet në video teksa e acaruar thotë: Largohu nga rruga, do çoj fëmijën tim në shkollë!


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?