Interesante

“Jetoj në Zvicër dhe burrë nga Kosova nuk marr”, befason mërgimtarja me këtë deklaratë

Një mërgimtare nga Zvicra, ka befasuar me deklaratën e saj në një prononcim për “Shqiptarqe krejt”.

E pyetur nëse do të kishte marrë një burrë prej Kosovës, ajo iu përgjigj shkurt me “JO”, përcjell Korrespodenti.

Gazetari ia kthen: Me ardh ndonjë shqiptar me punu në Zvicër, a e kishe marrë për burrë?

Me m’pëlqy shumë, shumë, e kisha marrë”, ia kthen ajo.

Bisedën e saj të plotë e gjeni në videon më poshtë: