Interesante

Befason Prifti: Rrëfen si u shërua nga paraliza një muslimane në Kishën e Laçit – Ja faktet tronditëse!!!

Prifti zbulon detaje të padëgjuara për Mrekullitë e Kishës së Laçit!

Në emisionin Kojshia Show, këtë javë u diskutua për Kishën e Laçit dhe misteret e mrekullitë që bënë kjo Kishë.

Rektori i Kishës së Laçit, Prifti Pater Prela ka zbuluar faktet tronditëse për opinionin, se si u shërua një Grua Muslimane në Kishën e Laçit, nga paraliza. Pater Prela zbulon edhe faktet tronditëse dhe mënyren e shërimit të saj, për emisionin Kojshia Show.

Për më tepër ndiqeni minuten e 21 të emisionit për ta parë këtë moment.!

LEXO EDHE:  Ky është fshati më i heshtur në botë, shumica e banorëve janë shurdhë-memecë