Interesante

82-vjeçari nga Vitia nuk ‘rehatohet’, u nda nga gruaja e tretë: Befason me arsyen

82-vjeçari nga Vitia ka treguar se ka qenë i martuar 3 herë, por që nuk e ka gjetur gjuhën e përbashkët dhe është ndarë.

“Pa grua s’po bëjke asnjë minutë, por njeriu po gabojke”, tha ai.

Ai tutje ka treguar se me gruan e parë është ndarë, pasi sipas tij ajo tha: “Nëse dhëmbi të del si i qenit, nuk e gatuaj lakrorin”.
Ai gjithashtu ka treguar se ka mbi 300 oferta për martesë.

LEXO EDHE:  Lajm i mirë për shqiptarët: Pasuli mund të ndikojë të jetoni më gjatë