E martë, 26 Maj, 2020
Fun

Vogëlushja kosovare qan me lot për rrëzimin e Kurtit

Rrëzimin e qeverisë Kurti nuk e ka pritur mirë një vogëlushe.Madje, ajo në një video që po qarkullon në rrjete sociale, shihet teksa qan me lot, derisa thotë se Kurtin e rrëzoi Mustafa.

Kjo është video:Babi dhe krejt populli kosoves apet e bojn kryeminister loqka vogel 😊

Julkaissut Ferizajli Sunnuntaina 5. huhtikuuta 2020