Fun

Pamje +18/ Shqiptarja e shtrirë me këmbët përpjetë e pa reçipeta, shijon rrezet e diellit në karantinë

Gati e gjithë Europa është në psikozë prej Covid-19. Rastet me të infektuar po shtohen edhe në vendin tonë.

Gjendja e rënduar paraqitet edhe në vendin tonë. Numri i të infektuarve me Covid-19 ka shkuar në 70 persona.

Ndërkohë që thirrjet për të qënduar në shtëpi vazhdojnë. Ka shumë qytetarë që ankohen se nuk munden ta përballojnë izolimin në shtëpi.

Por në një video e nisur ditën e sotme pranë redakisë së JOQ Albania shikohet se si një vajzë e re po e shijon më së miri periudhën e karantimit në shtëpi.

Si shikohet në video ajo ka dalë për të marrë rreze dielli, po është pa reçipeta dhe me këmbët përpjetë.

Vajza e re si duket po e shijon më së mirë këtë periudhë izolimi në shtëpi.

Më poshtë po sjellim edhe videon. Theksojmë se nuk ka asgjë të keqe të marrësh rreze dielli, por në tilla raste duhet ruajtur etika, pasi mund ta shikojnë edhe të mitur dhe nuk janë sjellje të denja.

SHIKO EDHE: Si do të duket jeta pas COVID-19?