Fun

Nuk përmbahen shqiptarët në Durrës: Çifti futet në det dhe kryen marrëdhënie seksuale në prani të fëmijëve

Një çift nuk është përmbajtur fare gjatë ditës së sotme dhe është futur në ujë në plazhin e Durrësit, ku edhe kanë kryer marrëdhënie seksuale në sy të pushuesve të tjerë.

Kohët e fundi plazhet në Shqipëri janë bërë shpesh objekt lajmesh dhe diskutimesh. Kjo pasi që herë pas here aty shfaqen pamje dhe situata të sikletshme në publik, ku çiftet nuk përmbahen dot.

I tillë është edhe një rast i sotshëm ku Jeta Osh Qef ka publikuar edhe video.

Aty shihet një çift që besohet se është shqiptarë, kryejnë marrëdhënie seksuale brenda ujit në det.

Ngjarja ka ndodhur shumë afër bregut të plazhit në Durrës, ndërkohë që në plazh ndodheshin familjarë dhe fëmijë, derisa ata nuk e kanë prishur fare terezinë e tyre.

Më poshtë keni videon e kësaj ngjarje.


SHIKO EDHE: Si do të duket jeta pas COVID-19?