Fun

Nipi ia vendos kamerën gjyshes, shikoni çfarë bën ajo teksa fle

Një video është publikuar në Facebook, që tregon kujdesin që gjyshet e kanë për nipërit e tyre, pavarësisht moshës që kanë.

Ai i vendosi asaj një kamerë të fshehtë përderisa ishte duke fjetur dhe kapi diçka interesante.

Videoja e kapur tregon se sado që të jetë rritur nipi, gjyshes përsëri i duket i vogël, transmeton Gazeta Express.

Madje, ajo i vendos stola atij që të mos bjerë poshtë nga shtrati.

Shikojeni videon:

Djali ve kamerën për të parë se ç'ndodh. Dhe ja ku është gjyshja e tij që sa do që të rritet nipi i duket i vogël. I ve dhe stola mos bjeri poshtë 😊Zoti i mëshiroftë gjyshet tona.

Gepostet von Merjem Lumi am Montag, 22. Oktober 2018


SHIKO EDHE: 10 teknologjitë e lashta për të cilat shkenca ende nuk ka përgjigje