Fun

Momenti shokues kur dhëndri ia përplas nuses tortën në fytyrë (VIDEO)

Një nuse britanike publikoi momentin e dasmës kur bashkëshorti i saj ia përplasi copën e tortës në fytyrë. Jade Kennedy publikoi një video të dasmës së saj në TikTok, duke ndarë momentin me 11,600 ndjekësit e saj. Ajo tha se ajo dhe dhëndri tashmë ishin zyrtarisht ‘Zoti dhe zonja Price’. Në video, ajo shihet duke qëndruar para mysafirëve të tyre me fustanin e bardhë.

Siç shihet në video, dhëndri i afrohet tortës së dasmës dhe preu një copë të madhe, e më pas i afrohet gruas së tij, e cila shikon e lumtur. Pas një momenti ai ia përplasi copën e tortës në fytyrë derisa e rrëzon përtokë.

Shiko videon duke klikuar KËTU.