Fun

Momenti kur burrit i shpërthen cigarja elektronike

Kamerat e sigurisë brenda një dyqani televizorësh në Kaliforni kanë kapur momentin dramatik kur një cigare elektronike shpërthen brenda xhepit të një klienti.

Muhamed Abdihdy, 24 vjeç, ishte duke blerë një TV brenda një dyqani televizorësh në Anaheim të dielën kur ndodhi shpërthimi.

Videoja shfaq momentin kur burri shikon televizorët, pak para se cigarja t’i shpërthente në xhep dhe të merrte flakë, transmeton Gazeta Express.

Shikojeni:


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?