Fun

Milaim Zeka ka një mesazh për Agim Bahtirin pasi ky i fundit humbi zgjedhjet

Gazetari dhe analisti Milaim Zeka, përmes një postimi në profilin e tij në facebook, ka ironizuar me Agim Bahtirin, pasi ky i fundit humbi zgjedhjet në Mitrovicë, raporton Korrespodenti.

Zeka në murin e tij ka publikuar një foto me një statujë të penisit, ku ka shkruar se “Te gjithe jane ”habite” me humbjen e Agim Bahtirit, madje edhe kjo zonja”.

Zeka, gjatë gjithë viteve të fundit, ka qenë një kritik i ashpër për qeverisjen me komunën e Mitrovicës nga kryetari tashmë në ikje, z. Agim Bahtiri. /Korrespodenti


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?