Fun

Mësohet arsyeja pse moderatori i njohur ndezi zjarre në oborr të komunës, ja çka deshi të bëjë

Moderatori Sadri Imeri tashmë i njohur për publikun shqiptar me emisionin e tij Kojshia Show, u ka bërë një kamerë të fshehur zjarrfikësve.

Ai, ndezë zjarrë në oborr të Komunës së Vitisë për të pjekur fli.

Zjarrfikësit vijnë në vendin e ngjarjes dhe pos që e fikun zjarrin dhe e lagin me ujë moderatorin, kanë dashur edhe ta gjobisin atë.

Shikojeni videon e më poshtme se çfarë ndodhi.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?