Fun

Majmuni i pacipt: Shikoni çka i bën turistes

Një moment qesharak me një majmun dhe një turiste është kapur në Bali të Indonezisë.

Sarah Wijohn, 21-vjeçare, ishte duke pozuar për fotografi me primatin përgjatë një udhëtimi në Pyjet e Shenjta të Balit, kur situata i doli nga dora, transmeton lajmi.net.

Pamjet e mundësuara nga një anëtar i familjes tregojnë momentin kur fustani i Sarah zhv.ishet në pjesën e sipërme nga kafsha që po mbante në trup.

Ndiqeni videon për ta parë momentin qesharak.


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?