Fun

‘Ku o shku bre?’, ‘Ulu Milazim, ku po shkon?!’: Çka e bëri kaq nervoze Mimoza Kusari-Lilën në Kuvend?

Shefja e Grupit Parlamentar të Vetëvendosjes (VV), Mimoza Kusari-Lila, është xhiruar nga mediat në një nervoz të tepruar, shkruan Gazeta Metro.

Janë të shpeshta momentet kur Mimoza Kusari-Lila shihet e nervozuar në seancat e Kuvendit.

Në një prej seancave të fundit ajo është kapur nga kamera e Nacionales në momente nervozizmi dhe sikleti. Ajo nuk po mund t’i bënte deputetët e VV’së bashkë për vota.

Ajo dëgjohet duke thirrur deputetët e mazhorancës në zë dhe telefon.

Më poshtë keni videon.