Fun

Kjo video po ‘çmend’ instagramin

Nastya Nass është një vajzë e re nga nga Ukraina dhe numëron 3 milionë ndjekës në Instagram.

Ajo njihet ndryshe edhe si “Mbretëresha e Twerk”, ndërkohë që së fundmi është kthyer në një mësuese profesionale dhe trajnere e këtij kërcimi.

Nastya Nass numëron qindar video në Instagram, ku tregon lëvizje se si mund të tundësh vithet, ndërkohë që merr komplimenta të shumta për lëvizjet e saj.

Ajo madje bën ‘Twerking’ e veshur me kostume të ndryshme qesharak, ku krijon atmofere humoristike për ndjekësit.