Fun

“E humbi kontrollin, e humbi!”: Kishte pirë shumë, momenti kur gruaja bie nga anija në ujë, në Kaliforni

Ky është momenti kur një grua bie nga pjesa e pasme e një anijeje të ankoruar në Kaliforni.

Ajo u filmua ndërsa po përpiqej të ecte dhe kur u rrëzua kur humbi ekuilibrin e saj dhe u përmbyt në ujë, përcjell Telegrafi.

Personi që filmonte incidentin vazhdoi të dokumentonte atë që po ndodhte ndërsa njerëzit në bord i erdhën në ndihmë.

Për fat të mirë për gruan, disa njerëz që ishin brenda në sallonin kryesor të anijes dëgjuan zhurmën dhe dolën për të parë se çfarë po ndodhte.

Pas disa sekondash, ata arritën ta tërhiqnin nga uji i limanit.

Sipas një përshkrimi të videos: “Kjo grua kishte shumë për të pirë dhe po luftonte për të mbajtur ekuilibrin e saj”. /Telegrafi/


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?