Fun

Durrës, të gjithë prisnin ndihma! por kjo ishte përgjigjia epike e të moshuarës: Po pres të martohem

Teksa në këto ditë shqiptarët janë në ankth dhe trishtim pas tërmetit të së martës i cili solli 51 viktima dhe qindra të plagosur, një video po qarkullon masivisht në internet.

Gazetari pyet një të moshuar në Durrës, e cila është duke pritur për të marrë ushqime dhe veshmbathje.

Por përgjigja e saj për pyetjen se çfarë po pret është epike.

“Pres të martohem”, shprehet ajo.