FunSporti

Cristano Ronaldo qenka edhe “hajgarexhi”, gjesti i tij bëhet hit në internet

Ndeshja e sontme që po luhet pa tifozë mes Juventusit dhe interit me gjasë nuk po i sjellë emocione as yllit të Juventusit Cristiano Ronaldos.

Ai ka ironizuar kinse është duke i përshëndetur fansat kur po zbriste nga autobusi i Juventusit.

Shiheni videon më poshtë. /Periskopi.com/