E hënë, 25 Maj, 2020
Fun

A jeni të interesuar për puthje falas: Kjo kosovare ua ofron ketë mundësi

Me gjeneratën e tanishme të lidhur fort për rrjetet sociale, nuk është e befasishme që udhëtimet nëpër botë po bëhen kryesisht për të shkrepur momentin më të përkryer për Instagram.Dhe një grua ka qenë shumë e qartë në kërkesën e saj për këtë fotografi perfekte, duke zbuluar se ajo u kërkonte të huajve ta puthin atë në disa nga vendet më të famshme të botës, shkruan “Daily Mail”.

Kristiana Kuqi, nga Kosova, thotë se ka kërkuar nga “një mashkull i rastësishëm” që ta puthte atë para Kullës së Eiffelit në mënyrë që ajo të mund të “pretendonte duke thënë se po kalonte një kohë romantike në Paris”, transmeton Koha.net.

Kuqi, e cila së fundmi ka marrë diplomë universitare dhe jeton në Virginia, SHBA, këtë fotografi e ka postuar në profilin e saj në Twitter dhe ka shkruar se shpreson që mashkulli që e ka puthur “është mirë”, transmeton Koha.net. Po ashtu, ajo ka postuar edhe një fotografi tjetër ku shihet duke u puthur me një mashkull të panjohur para Koloseumit në Romë.