Biznes

Super Viva reklamon puntoret femra për të tërhequr klientë

Super Viva, ka gjetur një formë tjetër për të tërhequr klientë, shkruan Gazeta NewBorn.

Tani reklamon puntoret femra, duke tentuar që të ketë më shumë shitje. Së paku këtë e kemi parë në postimin e fundit të tyre.

Jemi mësuar që marketet të reklamojnë oferta zbritje çmimesh, ose arritje e ndonjë malli të ri, kjo reklamë e tyre ishte ndryshe dhe nuk dihet sa është në rregull me etikën për puntoret femra./Gazeta NewBorn/

Postimi i tyre:


SHIKO EDHE: Mësoni si bëhet testi i COVID-19?