Biznes

Marka e njohur botërore Louis Vuitton prodhon çantë me Flamurin e Shqipërisë, ja sa kushton

Louis Vuitton është një nga markat luksoze më të njohura të VIP-ave dhe jo vetëm. Dizajni i famshëm i kësaj marke duket kudo. Nëse jeni patriot keni një arsye më shumë për të shijuar këtë markë. Louis Vuitton ka nxjerrë në shitje çanta që kanë flamuj të vendeve të ndryshme, mes tyre edhe Shqipërisë.

Çantat janë dizenjuar nga stilisti Jay Ahr dhe janë prodhuar në Francë. Çanta ka dizajnin tipik Louis Vuitton, sipër një harte botërore dhe flamurin shqiptar. Nëse jeni patriot dhe i fiksuar pas gjërave të shtrenjta, kjo çantë mund ta bëjë tuajën për 9900 dollarë.

LEXO EDHE:  Kosova në hall nga 2 eurot false, dyqanet “dorëzohen”, i pranojnë për pagesë